úterý 5. ledna 2016

Konečně sníh!

Tak jsme se dočkali. Se sněhem má pro mě zima naprosto nový rozměr. Miluju jej už od dětství, kdy jsme každý rok jezdili na hory.

Letos mám ze sněhu rozporuplné pocity. Na jednu stranu se z něj raduju spolu s Adel, užívá si jej maximálně, pořád se v něm válí, dělá andělíčky a není ani možné ji kloudně vyfotit. 


Na straně druhé jsme se od doby, co začalo sněžit, doma nebavili o ničem jiném, než právě o počasí. Dnes je totiž náš den D, dnes nám začali stavět dům.

Vzhledem k tomu, že stavíme dřevostavbu od nejžádanější firmy v Česku, na termíny je obrovská fronta, počasí nepočasí, prostě se staví. Dům by měl stát za 12 dnů včetně vnitřků--sanita, obklady, podlahy. Když to někomu říkám, nevěří.

Skoro celou noc jsme s mužem nespali, pořád se dívali z okna na to, jak sněží a říkali si, že se jeřáb na pozemek prostě nemůže dostat, že to nemůže klapnout. Nakonec to sice bylo s menšími komplikacemi, ale staví se, vše frčí tak jak má a já už začínám mít takový ten nervózní pocit, jako když se na něco moc a moc těšíte.


Pořád tomu nemůžu uvěřit, že se to děje.
Že na pozemku už touto dobou stojí dům a zítra bude mít i střechu.

Že se nám to konečně plní...

Užívejte těchto krásných zimních dnů jako my!

Z.

2 komentáře

  1. Juchů, bude domeček, závidím. A taky závidím batole, co se nebojí sněhu :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moje batole ale ve snehu nechce vubec chodit,jen se v nem vali :-) A co vy a domek,stale je v jednani?

      Vymazat

Latest Instagrams

© U nás doma. Design by Fearne.