neděle 9. dubna 2017

Po cestě z obchodu

Když jsem bydlela ve městě, nevnímala jsem jaro tak intenzivně jako teď. Asi proto, že tam nebylo tolik přírody kolem jako na vesnici.

Teď to u nás všechno kvete, nádherně voní a procházky jsou balzámem na duši. Všude kolem nás jsou zahrady plný stromů, sady a já už se nemůžu dočkat toho, až jednou budeme mít i my zahradu plnou květů (na to si ale počkáme ještě pěkně dlouho).
 Áďa mi neustále trhá kytičky, má panickou hrůzu ze včel a čmeláků a jaro komentuje slovy: "maminko, to jalo je oplavdová nádhela." :-) Zřejmě je estét po mně.


Dnes jsem si po cestě do obchodu vzala foťák, ať můžeme při dlouhých zimních večerech vzpomínat na to, jak hezky venku může být.Všude kvetou magnolie a já dnes Ádi napovídala, že je to kouzelnej strom a až odkvete, máma s tátou budou mít svatbu a tam budou taky takový podobný kytky a pak jedna princezna :-) Má teď princeznovský období, miluje Sněhurku (věčně předvádím, jak sním otrávený jablko a upadnu do hlubokýho spánku), Popelku a příběhy přímo hltá. Tak jsem zvědavá, jestli si na to za měsíc vzpomene, paměť má totiž neuvěřitelnou.Snad jste si víkend užily stejně jako my.

Z.

1 komentář

Latest Instagrams

© U nás doma. Design by Fearne.