sobota 16. prosince 2017

Fotosešit vzpomínek

O produktech od Saal digital jsem vám už párkrát psala. Máme od nich fotoknihu i fotoobraz z naší svatební fotky a nedávno jsem sbírku rozšířila o fotosešit.Tahle firma často nabízí pro fotografy, pro ty, co píšou blog nebo třeba spravují vlastní facebookovou stránku, akci produktu zdarma výměnou za recenzi. Podmínku bych splnila i jen krátkou zmínkou třeba na některé ze sociálních sítí, ale to mi přijde škoda, protože fotosešit není něco úplně obvyklého a tak vám o tom chci napsat víc.Pokud blog čtete pravidelně, pak víte, že si fotky ukládám do Project Life alb, to mi přijde jako ten nejhezčí způsob zpracování. Je to ale dost časově náročná aktivita, kterou dělám nárazově, většinou tak jednou za čtvrt roku, kdy si pravidelně vyvolávám fotky.

Reklama na fotosešit na mě vyskočila zrovna v době, kdy jsme se vrátili z dovolené a rodina byla samozřejmě zvědavá na naše dojmy, zážitky i na fotky. Já si je později určitě dám do alba, ale napadlo mě, že si nechám udělat menší fotosešit, který se mi vleze i do malé kabelky, abych mohla právě našim blízkým ukázat aspoň pár fotek z našeho pobytu na podzimním Korfu. Všechny produkty, které doma od Saal digital máme, spojuje to, že jsou opravdu v prvotřídní kvalitě a hlavně jsem je doma měla vždy velmi rychle, snad do dvou dnů, což je pro mě neuvěřitelná rychlost. 
Vybrala jsem formát 13x18 cm, sešit má 42 stran. Jak vidíte na fotkách, stránky jsou spojené kroužkovou vazbou, jsou dostatečně tvrdé na to, aby přežily i časté listování malým dítětem a přední i zadní strana je chráněna plastovým obalem, takže nehrozí poničení nebo poškrábání.Barvy, ostrost, tisk, vše je prostě tak, jak má být. V té nejlepší kvalitě.Fotoknihy moc nemusím, pár jich doma máme, ale nejčastěji si prohlížíme klasická alba nebo právě Project life alba, kde mám fotky z posledních dvou let a naší svatby. Tohle mi ale přijde jako efektní, originální a moc hezký nápad na to, jak si rychle a hezky zpracovat třeba jen pár fotek, o které se chcete s někým podělit.

Z. 

Okomentovat

Latest Instagrams

© U nás doma. Design by Fearne.